עברית  |  
 
המרכיבים הפעילים במוצרי אבנובה  
המרכיבים הפעילים ב- AVANOVA מבוססים על תמציות טבעיות המופקות מפירות על העשירים בוויטמינים, וידועים כנוגדי חמצון היעילים בלוחמה נגד רדיקלים חופשיים, המזיקים לעור ומאיצים את הזדקנותו.
 
הנוסחה המיוחדת של AVANOVA מהווה שילוב אופטימלי של כל תכונות הפירות באופן היוצר אפקט סינרגטי המעצים את תכונותיהם.
 
פירות היער מכילים את כל האלמנטים הנמצאים בטבלה המחזורית של היסודות. הם מכילים מיקרו-אלמנטים (מולקולות החומר PNG) המוליכים ומחדירים את המרכיבים הפעילים לעומק העור. 
 
 דובדבנים
עשירים בפלאבונים, סידן ואשלגן,  ומסייעים לחיזוק סיבי הקולגן. מכילים מלטונין הידוע בשם הורמון הנעורים כמסייע בהאטת הזדקנות העור.
 
 
אוכמניות
מכילות אנטוציאנינים נוגדי חימצון הפועלים להגנה מנזקי השמש והסביבה, ויטמינים C ו- K ומרכיבים בעלי תכונות אנטיספטיות.  עוזר בחילוף חומרים, נלחם בהזדקנות העור.
 
רימונים
מכילים ריכוז גבוה של נוגדי חמצון וויטמין C.בעלי השפעה אנטי- דלקתית.  מקובל ברפואה וברפואה האלטרנטיבית כמשפר תקינות כלי הדם.
ענבים
מכילים פוליפנולים - חומרים בעלי פעילות גבוהה ביותר נגד נזקי הרדיקלים החופשיים בעור. זרעי הענבים בעלי תכונות של רטינול טבעי וגורמות לקילוף עור עדין של תאי העור המתים.
למרכיבים אלו נוסף ה- Mexican Wild Yam - בטטה פראית, המכונה גם האסטרוגן הנשי. בטטה מיוחדת זו מהווה חלופה טבעית ובטוחה להורמונים הנשיים (Bio Identical Hormones ) הפוחתים בגוף האישה החל משנות בגרותה.
 

אבנובה,  גבעת יואב,  רמת הגולן  12946  טל.    052-6477032   rotem@avanova.co.il