עברית  |  
 
המשולש מאחורי AVANOVA  
לפני מספר שנים פגש מדען  שעסק בחקר הזדקנות והתחדשות תא האדם, אנתרופולוגית שהתמחתה בחקר צמחים. פגישה זו הולידה שיתוף פעולה שנמשך 7 שנים, במהלכן נבדקה השפעת צמחים על התחדשות תא האדם. מחקר זה הביא לגילוי מרחיק לכת של פירות יער בעלי סגולות תרפויטיות המסייעים למיצוק העור והאטת הזדקנותו.
 
בשובם, חברו השניים לחקלאי ותיק מרמת הגולן, המגדל עשרות שנים פירות יער, רימונים וגידולים איכותיים האופייניים לאזור. תנאי האקלים ברמת הגולן זהים לאלו של אירופה ועל כן איכות פירות היער היא ברמה הגבוהה ביותר.
 
כך נולדה AVANOVA - סדרת תכשירים ייחודיים המיוצרת במפעל מודרני העומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות וחדשנות. מפעל המייצר תכשירים לרשתות המובילות בעולם.
 
יחד, יצרו השלושה מותג בעל איכויות מיוחדות להתמודדות אפקטיבית עם פגעי האקלים והזמן.    
   
 
  AVANOVA - ממעבדת הטבע של ישראל
  
"בית הגידול" של רוב המרכיבים הטבעיים של AVANOVA, הוא באזור רמת הגולן. כל יתרונות הטבע של המקום חברו יחד לטובת המותג החדש - האדמה הוולקנית ברובה, אקלים ההר הגבוה, שפע הנחלים, מאגרי מי הגשמים ומעיינות המים המינרלים, האוויר הנקי.פירות היער האופייניים לגולן כמו דובדבנים, אוכמניות, ענבים ורימונים, לצד צמחייה עשירה נוספת, גדלים בתנאים אידיאלים המאפשרים להפיק מהם את המיטב. פירות אלה הידועים בשם Super Fruits עשירים בוויטמינים וברמה מרבית של בנוגדי חמצון הנלחמים ברדיקלים חופשיים.
 
 
  -  
    
 
המרכיבים הפעילים במוצרי אבנובה  
   

אבנובה,  גבעת יואב,  רמת הגולן  12946  טל.    052-6477032   rotem@avanova.co.il